Программирование, радиоэлектроника,
саморазвитие и частичка из моей жизни здесь...

Андрій Кузьменко: Де правду шукати...

Не так давно пішла з життя чудова людина, автор та виконавець пісень, якого ми часто називали просто "Кузьма". З піснями цієї людини тісно пов'язана частинка мого життя, та чомусь саме зараз, прослуховуючи деякі з його альбомів, я відкрив для себе його творчість по новому, одні пісні стали передбаченнями, а інші - вже давно є спробою донести важливі повідомлення до людей...

Зміст:

 1. Андрій Кузьменко
 2. Помилка, розплата, досвід
 3. Історія, яку пишуть чужими руками...
 4. Все як воно є, чувак...
 5. Навіки живий...
 6. Із пісні слів не викинеш
 7. В завершення

Цей пост - це намагання трішки розповісти про історію Андрія Кузьменка (Кузьма), спроба аналізу його бачення нашої з вами історії, нас з вами на основі змісту його пісень, зрозуміти яке повідомлення він готував для нас з надією на те, що народ нарешті протре замилені очі.

Андрій Кузьменко

Кузьма Скрябін - співак, композитор, та просто людина з доброю душою

Кузьма Скрябін - український музикант, письменник, та й просто хороша не байдужа Людина. Фото: fokus.ua.

Музична творчість Кузьми є досить різноманітною як по своєму звучанню, так і по змісту пісень. Він відомий як автор та виконавець українських пісень, письменник, актор, продюсер та телеведучий.

Цікаві факти з життя:

 • у дитинстві мріяв стати водієм сміттєвоза;
 • кумир дитинства - Барбара Брильська (польська акторка театру та кіно);
 • закінчив музичну школу (клас фортепіано);
 • закінчив факультет стоматології (було не цікаво, довчився на прохання батьків);
 • кандидат у майстри спорту з біатлону.

Ця людина підготувала та виконала досить багато пісень, написала шість книжок, брала участь у різноманітних телепередачах та проектах.

В ранній творчості автора багато незвичайних, та навіть трішки дивакуватих пісень, присутні навіть пісні з нецензурною лексикою.

Останні ж пісні Кузьми - це не просто крик душі з болем у грудях за український народ, це і критика, і заклик, і спроба відкрити людям очі на те що твориться насправді...

Помилка, розплата, досвід

Напевне зараз важко знайти людину, яка б не чула про воєнний конфлікт поміж країнами, які знаходяться в самому центрі Європи. Там творяться жахливі речі, окутані з усіх сторін таємницями та брудними вигадками, де панує лицемірство та жадоба до збагачення на життях інших людей - це війна як вона є.

В часи перевороту 2004 року, коли до влади "рвався профФфессор" та його злочинна команда, співака за умовами контракту з телеканалом Інтер зобов'язували приймати участь у всіх акціях, серед яких була й агітація за майбутнього кримінального президента.

За словами співака, тогочасна влада погрожувала йому проблемами після виборів якщо він не підтримає нав'язуваного кандидата, до того ж попередній президент уже був для нього "абсолютно непозитивним героєм".

Через цей випадок на Кузьменка обвалилась ціла гора з критики та звинувачень, що стало для нього і досвідом і травмою одночасно. З його слів, отримавши ворогів "процентів 50 країни", більше його "ніхто в житті не перекупить".

Історія, яку пишуть чужими руками...

У 2014-му році ми могли бути учасниками та спостерігачами трагічних подій у Києві, де в результаті відбулась втеча "профФфессора" з "кравасісями"(с) до Російської Федерації, а також численні жертви і "взяття влади у свої руки" тогочасною опозицією.

В той час Кузьменком була написана пісня присвячена цим трагічним подіям, зауваживши при цьому що він підтримує саме людей які відстоюють свої права, а не опозицію чи провладні структури. На протязі 2014-го року Кузьма допомагав українським військовим та пораненим в результаті конфлікту, що був "спричинений" на сході України.

Ця пісня отримала назву "Історія"... це історія нас з вами, наших помилок та жорстокої дійсності, в якій люди, що ховаються за ширмою, вміло використовують нахабну брехню та підступність у своїх злочинних планах, якими керує жадібність, заздрість та злість.

Пісня "Історія" Кузьми Скрябіна - це спроба показати людям справжню реальність, а не ту що нам подають із зомбоящиків телевізорів та підконтрольних ЗМІ.

Пропоную вам її послухати та переглянути відео яке було змонтовано добровольцями на основі стрічок, відзнятих за часів тих трагічних подій.

Нехай кожен зробить висновки для себе сам, я лише додам що, навіть зараз (2016р) пісня не втрачає своєї актуальності, на жаль...

Все як воно є, чувак...

У 2015 році Кузьма Скрябін зворухнув медіапростір відкритими інтерв'ю, які дав перебуваючи зі своїми концертами у містах Кременчук та Кривий Ріг.

На прес-конференцію у Кременчуці Кузьма завітав одягнений у простій сорочці та джинсах. Нижче приведений уривок з відеозапису конференції, де артист прямо та відкрито виказав свою думку по ситуації в Україні.

Відео 29.01.2015. Інтерв'ю в місті Кременчук для hromadske.tv.

Кузьма також дав інтерв'ю перед концертом у місті Кривий Ріг, нижче розміщений цей відеозапис. Тут він як завжди щирий, простий та приємний у розмові, говорить відкрито про речі і змальовує їх такими, якими бачить.

Відео 01.02.2015. Інтерв'ю в місті Кривий Ріг, перед концертом.

По завершенню концерту у місті Кривому Розі, Кузьменко висловив свої побажання народу України у новому році, а також "барвисто" змалював своє бачення тих, хто "керує" країною. Увага, в наведеному відео присутня ненормативна лексика!

Відео 01.02.2015. Інтерв'ю в місті Кривий Ріг, після концерту.

Навіки живий...

2-го лютого 2015-го року життя Андрія Кузьменка миттєво обірвалося, сталося це унаслідок дорожньо-транспортного зіткнення джипу, в якому перебував музикант, з вантажним автомобілем-молокоперевізником. Аварію трактували як нещасний випадок на дорозі.

Зі слів очевидця, на дорозі була ожеледиця, також додають що водій вантажного авто був весь час присутній на місці аварії. Тим не менше, ходять слухи що були очевидці того, як джип Кузьми на дорозі підрізала якась інша автівка, можливо тим самим провокуючи зіткнення з вантажівкою.

Кузьму знають як добре досвідченого водія, а прийнявши до уваги той факт, що трагедія сталася саме за день після скандальних інтерв'ю, цілком можливо що трактування події як "нещасний випадок" це всього лиш ширма для приховування злочину на замовлення, виконавцями якого можуть бути як спецслужби, так і найманці.

Кузьма був справжнім патріотом свого народу, любив Україну, знаменита та одночасно проста Людина з великої букви...

Можливо він сам, не осмислюючи цілком, у своїх піснях прикликав трагічні обставини. Тим не менше, занадто багато останнім часом стається "випадковостей", та втрат... є впевненість що з часом ми отримаємо відповіді на всі питання що нас хвилюють та все стане на свої місця, правда переможе.

Із пісні слів не викинеш

Після трагічної події з музикантом, в мережі з'явилися останні написані та виконані ним пісні "С#ка війна" і "Лист до президентів". Прослухати дані композиції може кожен сам, знайшовши їх у вільному доступі в мережі.

У тексті пісні "Лист до президентів" Кузьма звертається до людей які керують нашою країною (на момент написання), де ставить їм прямі та дуже "незручні" запитання, приводячи при цьому доречні факти, які є очевидними та логічними...

Важко коментувати цю пісню, та й про другу не буду нічого описувати, із заголовку й так можна здогадатися про що йдеться. Прослухавши дані пісні стануть зрозумілі переживання автора, його ставлення до подій у нашій країні, його повідомлення всім нам...

В завершення

У творчості Кузьми Скрябіна є досить багато чудових по мелодійності та змісту пісень. Деякі пісні можна навіть віднести до категорії пророчих...ось наприклад як пісня "Годинник" із альбому "Казки" (1997 рік). Як би хотілося щоб зміст цієї пісні був лише видумкою...та сучасні реалії нам говорять про інше.

Пісні гурту Скрябін супроводжуються у мене з масою спогадів, зараз творчість цього гурту я сприймаю трішки по іншому...ми всі стали трішки іншими і вже ніколи не будемо такими як раніше.

Саме від кожного з нас залежить те, якою буде в майбутньому наша країна, потрібно знати та розуміти свої помилки, свою справжню історію...навчитися любити та підтримувати один одного, вміти відділяти брехню від правди. Тільки так ми, змінившись самі всередині, зможемо змінити цю країну на краще, і ніхто інший за нас цього не зробить.

Ось така вона Україна і її жовто-блакитний прапор

Цінуймо кожну мить нашого життя, не будьмо байдужими до тих хто нас оточує, а добрі помисли та справи кожної людини примножать шанси цього світу знайти світлий шлях...

Українська Вікіпедія про Кузьму (біографія та джерела інформації).

P. S. Всі відео, які використані в статті, є у вільному доступі на Ютьюбі та в інших джерелах мережі Інтернет.

Если статья оказалась полезной - помочь проекту можно тут: 👍 ПОМОЩЬ, 🎁 DONATE
2 1926 Разное